Projektų valdymas - visa apimantis sprendimas

projektų valdymas
sbs.Project - produktas, kuriame sudėta ilgametė projektų valdymo patirtis.

sbs.Project sistema, palengvins darbų planavimą bei koordinavimą, padidins vykdomų darbų skaidrumą ir skatins bendradarbiavimą tarp organizacijos darbuotojų, subrangovų ir klientų. Vykdant projektus su sbs.Project sistema, planą sudarysite lengvai ir paprastai, panaudodami standartinius užduočių rinkinius bei automatinius laiko planavimo įrankius. Įvykdytų užduočių rezultatų fiksavimą deleguosite projekto komandos nariams. Automatizuoti užduočių progreso kontrolės įrankiai bei automatinis vadovų informavimas apie iškilusius nesklandumus realiu laiku leis sumažinti projekto nukrypimų mastą.

Parsisiųskite bukletą
Pagrindiniai moduliai, sudarantys sistemą:

 • Komercinių pasiūlymų rengimas ir pateikimas. Projekto komandos formavimas. Pradinių projekto dokumentų rinkinio tvirtinimas. Pasiūlymo rengimo žingsniai. Pardavimų darbo laiko apskaita.
 • Biudžetai. Bendrasis ir sąnaudų biudžetas (vidiniai darbai, subrangovų paslaugos).
 • Planavimas. Detali užduoties kortelė. Ganto diagrama. Planavimas nuo pradžios. Planavimas nuo pabaigos. Užduočių susiejimas tarp projektų. Planavimas, atsižvelgiant į užimtumą. Planavimas, atsižvelgiant į našumą. Planavimas, atsižvelgiant į užduočių tipus (darbų kategorijas, kompetencijas).
 • Vykdymo kontrolė. Užduoties atlikėjo darbo vieta. Darbų istorija. Užduočių srautas vykdytojams. Atlikimo eiliškumas. Fakto fiksavimas už kitą žmogų. Užduočių atlikimo trukmės tikslinimas.
 • Išteklių apkrovimo valdymas. Bendras išteklių apkrovimo planas. Pilnas arba dalinis apkrovimas. Išteklių panaudojimo valdymo skydeliai.
 • Atliktų darbų aktavimas ir pateikimas klientui. Premijų modulis, leidžiantis paskaičiuoti darbuotojams premijas už atliktus darbus, atsižvelgiant į vykdymo efektyvumą.
 • Kitos funkcijos. Projektų portfelio valdymas. Projektų būsenos. Valdymo skydeliai. Informavimas el.paštu. Dokumentų valdymas.

Dažna projektinė įmonė naudoja keletą sistemų projektinei veiklai valdyti:

 • projekto pardavimui,
 • detalių projektų planų sudarymui,
 • užduočių delegavimui ir vykdymo kontrolei,
 • projektų finansinei apskaitai.
Dirbant pusiau rankiniu būdu arba atskirose sistemose, sunku rasti veiklos apribojimus ir matyti skaidrų projektų vaizdą visiems projekto dalyviams. Pasitaiko, kad optimizuojant vienus projektus, nukenčia kiti. Tai neigiamai įtakoja įmonės pelningumą.

sbs.Project sistema sprendžia šias problemas, suteikdama įrankius visos projektinės veiklos valdymui. Pardavimas >> Planavimas >> Vykdymas >> Pridavimas >> Priežiūra

Nors siekiame projektus atlikti nenukrypdami nuo numatytų terminų, apimčių ir biudžeto, bet nesusimąstome, kad vykdymo metu iškilusias problemas spręsti kainuoja žymiai brangiau nei skirti laiko dėmesingam projekto planavimui iš pat pradžių. Priežastys, dėl kurių kenčia planavimas, yra įvairios, tačiau projektų vadovai dažniausiai teisinasi laiko stoka, dirbant su keliomis sistemomis vienu metu.

Vykdant projektus su sbs.Project sistema, planą sudarysite lengvai ir paprastai, panaudodami standartinius užduočių rinkinius bei automatinius laiko planavimo įrankius. Įvykdytų užduočių rezultatų fiksavimą deleguosite projekto komandos nariams. Automatizuoti užduočių progreso kontrolės įrankiai bei automatinis vadovų informavimas apie iškilusius nesklandumus realiu laiku leis sumažinti projekto nukrypimų mastą.

Nuolat girdima problema vykdant projektinę veiklą – kvalifikuotų išteklių trūkumas. Nors atrodo, kad pastarųjų projektui skiriame pakankamai, vis tiek dažnai neišvengiame situacijos, kad įmonės veikla tampa priklausoma nuo reikšmingiausių, tačiau nuolat perkrautų išteklių.

sbs.Project sistema leidžia valdyti išteklių apkrovimą ir, tiksliau paskirsčius darbus, optimizuoti kritinių išteklių panaudojimą. Į išteklių planavimo procesą taip pat gali būti įtraukti darbų (funkciniai) vadovai, kurie darbus ištekliams gali paskirstyti ir suplanuoti, atsižvelgdami tiek į pastarųjų apkrovimą, tiek į turimą kvalifikaciją.

Nesvarbu, kokia projektine veikla užsiimame, dažnai projektai nevyksta pagal planą. Būna dar blogiau, jei apie projekto nukrypimus išgirstame per vėlai – gaištame brangų laiką „gaisrų gesinimui“ ir gerų santykių su klientais atstatymui.

Šią problemą padeda spręsti sbs.Project sistema, informuodama projektu suinteresuotus asmenis apie projekto būklę anksčiau, nei praleidžiami svarbūs terminai.

Kiekvienas projektas pagal savo apibrėžimą yra unikalus. Dėl įvairių priežasčių ne visada pasinaudojame jau išmoktomis pamokomis – dėl to mažėja projektų efektyvumas ir didėja projekto rizikos. Panaudodami anksčiau įvykdytų projektų patirtį, standartines procedūras, šablonus ir išmoktas pamokas, naujus projektus vykdome efektyviau.

Laisvai konfigūruojamos darbų sekos, standartiniai užduočių rinkiniai ir darbų vykdymo analitika suteikia galimybes kaupti ir iš naujo lengvai panaudoti gerąją patirtį visos įmonės mastu.

Visiems projektinės veiklos valdymo uždaviniams sbs.Project sistema turi patogias ir plačiai pritaikomas funkcijas. Jūs galėsite pasirinkti, ar naudotis visomis funkcijomis, ar pradėti nuo kelių labiausiai reikalingų.

Pasiūlymų rengimas. Projekto komandos formavimas. Pradinių projekto dokumentų rinkinio tvirtinimas. Pasiūlymo rengimo žingsniai. Pardavimų darbo laiko apskaita . Biudžetai. Sąnaudų biudžetas (ištekliai, subrangovai, medžiagos). Laisvai pasirenkamas detalumo lygis. Pajamų biudžetas (pajamos, įplaukos). Plano ir fakto sekimas. Pajamų planavimas pagal sutartines datas ir pagal faktiškai atliktus darbus. Pakeitimų dokumentavimas.

Planavimas. Detali užduoties kortelė. Ganto diagrama. Planavimas nuo pradžios. Planavimas nuo pabaigos. Užduočių susiejimas tarp projektų. Planavimas, atsižvelgiant į užimtumą. Planavimas, atsižvelgiant į našumą. Planavimas, atsižvelgiant į užduočių tipus (darbų kategorijas, kompetencijas). Perplanavimas pagal vykdymą ir užduočių atlikimo prognozes. Viršvalandžių planavimas.

Vykdymo kontrolė. Atlikėjo darbo vieta. Darbų istorija. Užduočių srautas vykdytojams. Bendradarbiavimas. Atlikimo eiliškumas. Kelių lygių tvirtinimas. Mobilios darbo vietos lengvam įvedimui. Užduočių delegavimas. Fakto fiksavimas už kitą žmogų. Neplaninių darbų apskaita (prastovos, vidiniai darbai ir pan.). Užduočių atlikimo laikų tikslinimas. Neplaninių užduočių grąžinimas vykdytojui.

Išteklių apkrovimo valdymas. Bendras išteklių apkrovimo planas. Pilnas arba dalinis apkrovimas. Išteklių panaudojimo ataskaitos.

Kitos funkcijos. Projektų portfelio valdymas. Projektų prioritetai ir būklės. Ataskaitos. Valdymo skydeliai. E-mail integracija. MS Project integracija. Dokumentų valdymas.

Su sbs.Project sistema Jums nereikės investuoti į techninę įrangą ir programos licencijas. Sudarius paslaugų teikimo sutartį, gausite prieigą prie veikiančios Jūsų įmonei dedikuotos sistemos. Jums nereikės rūpintis serveriais, sistemos administravimu ir rezerviniu kopijavimu. Sistemą galėsite pradėti naudoti iškart ir mokėti tik už naudojimąsi, priklausomai nuo sistemos naudotojų skaičiaus.

Rekvizitai

UAB "SBS Group" 
Tel.: +370 (602) 13 900 
Faks: +370 (5) 278 4571
El.paštas : info@sbs-group.eu
Adresas: Švitrigailos g. 11c, Vilnius

Nepraraskim ryšio !

           

Susisiekite dabar
Go to top